کد خبر: ۱۵۱۱۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۷ - ۲۲ دی ۱۳۹۵
آراس: مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: یک منزل مسکونی در شهر اهواز در آتش سوخت.
مقصود حق شناس اظهار کرد: روز گذشته با تماس به سامانه ۱۲۵ این سازمان خبر آتش سوزی در مجتمع مسکونی واقع در مهدیس- فرهنگیان ۲ اطلاع رسانی شد.

وی افزود: آتش نشانان بلادرنگ با تمام امکانات اطفای حریق و امداد و نجات به محل حادثه اعزام و پنج دقیقه بعد در محل حاضر شدند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تصریح کرد: آتش نشانان در بدو ورود به صحنه حادثه مشاهده کردند یک واحد مسکونی در طبقه اول مجتمع چهار طبقه دچار حریق و دود گرفتگی شده و تیم اعزامی سریعا با تجهیزات مورد نیاز حریق را اطفا و دود ناشی از آتش سوزی را با فن های فشار مثبت از ساختمان خارج کردند.

حق شناس در ارتباط با علت حادثه بیان کرد: علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است.

تصادف دو پراید با خودروی سمند سه نفر  را راهی بیمارستان کرد

وی در ارتباط با حادثه دیگر گفت: شب گذشته شهروندان با تماس به سامانه ۱۲۵ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از تصادف شدید در  جاده ساحلی شرقی خبر دادند.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: تیم آتش نشانی ظرف مدت پنج دقیقه خود را به محل حادثه رسانده و مشاهده کردند دو دستگاه خودرو پراید با یک دستگاه خودروی سمند برخورد و باعث مجروح شدن ۲ سرنشین سمند و راننده پراید شده است.

حق شناس در پایان گفت: آتش نشانان بلادرنگ با قطع برق و ایمن سازی محل به منظور رفع خطرات احتمالی در اثر تصادف سایر خودرو های عبوری، مصدومان را از خودروی حادثه دیده خارج و به آمبولانس اورژانس ۱۱۵ منتقل کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
کاهش تعداد اعضای در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر بر کیفیت کار شوراها چه تاثیری خواهد داشت؟
1.موجب کارآمدی بیشتر می شود
2.موجب ناکارآمدی خواهد شد
3.تفاوتی ندارد
آخرین اخبار